Akustik Kare Flexi Ses İzolasyonu Süngeri

 

Gerçekten etkilidir. Malzeme, emme yüzeyi ve oyuk kalınlığı bilimsel bir kombinasyonu panelin soğurma performansı 1 yansımaların tedavisinde çok verimli olduğu anlamına gelir. Flexi Panel A50 Eğer, orta ve yüksek frekanslar için en iyi bir ses yalıtımına sahiptir.

Yüksek ve orta dereceli frekanslar için, yüksek performans sağlar. Ek yerleri belli olmaz ve kablolar boşluklarında gizlenebilir. Uygulandığı mekanda akustik ses düzenlemesini sağlar. Vicoustic flexi sünger olarakta bilinir. Her türlü alanda mükemmel performans sağlar.

KULLANIM ALANLARI

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Yanmaz akustik Vicoustic Kare Flexi süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınız da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Vicoustic Kare Flexi süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri de vardır.

AKUSTİK KARE FLEXİ PANEL SÜNGER 110/ 120 50 MM 1M2 13,5 TL + KDV

vicoustic flexi sünger

vicoustic flexi akustik sünger

akustik vicoustic flexi sünger

 

Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0216 693 15 25 KAVACIK Şube 

0216 592 72 79 SULTANBEYLİ Şube telefon numaralarımız.

Mail adreslerimiz Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız