Akustik Baffle Tavan Ses Yalıtım Paneli

 

Baffle, özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerinde sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.

   akustik-baffle-tavan-panelleri-10      akustik-baffle-tavan-panelleri-7

Baffle tavan panelleri ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme panelleridir. Ortamdaki yankılanma, eko, ses karmaşasını çözmek için birebir şık ses yalıtım ürünleridir.

   akustik-baffle-8      akustik-baffle-7

AKUSTİK TAVAN BAFFLE

 Projesine bağlı olarak uygulanacak değişik model duvar panelleri ile farklı akustik performanslar sağlanabilir. Ses yankılanmasının sorun olduğu bir çok alanda kullanılabilir.Delikli ahşap tavan karolarının arkasına akustik kumaş soundtex kaplanmaktadır.Dekoratif görünümlü olup istediğiniz renk ve formatta imal edilebilir.

Ebatlar: Kalınlık 40 mm ve 50 mm.

   akustik-baffle-9      akustik-baffle-10

KULLANIM ALANLARI

Toplantı salonları - Yemekhaneler - Konferans salonları - Derslikler - Anfiler - Fuar alanları - Spor merkezleri - Açık ofisler - Müzik odaları - Çağrı merkezleri vb.

   baffle-ses-yalitim-paneli-6      akustik-baffle-12