Akustik Halı

Akustik Ses İzolsyonu sağlayan halılar, mutlaka zeminlerde kullanılan kaymayı engelleyen titreşimli sesleri kesen izolasyon malzemesidir.

Akustik Halılar Ticari zemin kaplama malzemeleri arasında son birkaç yıldır yer alan karo halılar estetiğe önem verilen,akustik performansın ve statik enerji dayanımının yüksek olması istenilen ticari mekanlar için ideal bir çözümdür. Yükseltilmiş döşeme üstünde olduğu kadar, betonarme döşeme üzerinde de rahatlıkla uygulanabilen karo halılar, yüksek iplik ve taban kalitesinin yanında, gerektiğinde istenilen kısımların sökülüp değiştirilmesi, zeminde farklı renkler kullanılarak istenen desenlerin oluşturulabilmesi gibi avantajlardan dolayı tercih edilmektedir.

Kullanıldığı zeminde kaymayı engeller, ses emiciliği ile ses yalıtımı sağlar. Çok güçlüdür aşınmaz ve yüksek performans sağlar. Leke tutmaz, sabit boyuttadır, kırılmaz ve çekmez. Tabanda meydana gelen titreşimleri engeller. Titreşim yüzünden çıkan sesleri önler. Ofis, ev, okul, iş yerleri, hastaneler gibi bir çok alanda kullanılır.

akustik halı

Suyu emmez: Leke tutmaya dayanıklı, koku, nem ve rutubet yapmaz,
Endüstriyel temizlik malzemelerine dayanıklı,
Yangın standartlarına uygun,
ISO 9002, 14001 sertifikalarına sahip,
Desen uygulanabilir veya print edilebilir.

akustik halı 

Kullanım Alanları:  Sinema ve Tiyatro Salonlarında; Konferans, Konser ve Kongre Salonlarında; Ticaret Merkezlerinde; Fabrikaların Yönetim Ofislerinde; Havaalanlarında; Fuarcılık Sektöründe; Ofis Mekanlarında; Oteller ve Yönetim Ofislerinde;  Banka Yönetim Binaları ve Şubelerinde; Devlet Dairelerinde kullanılabilir.

akustik halı

Fevkalade Güçlü Aşınmaz.
Leke Tutmaz.
Boyutsal sabittir-Çekmez Kırılmaz potluk yapmaz.
Su ve normal deterjanla yıkanabilir.
Yıkandığında hoş olmayan koku kalmaz.
Tamiratı kolay.
Mikrop ve mantar üretmezlik sertifikası.

akustik halı