Akustik Yanmaz Piramit Ses İzolasyonu Süngeri

 

      Akustik Ses Yalıtımı ve izolasyonu evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odaları vb. gibi kullanım alanı çok geniştir.Bu Ses yalıtım ürün grubunda Akustik Yanmaz piramit sünger, pesiyal,labirent,yumurta ve düz sünger çeşitleri mevcuttur.Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya bizim tarafımızdan ses yalıtım, izolasyon uygulaması yaptırabilirsiniz. Aşağıda Akustik Sünger Yanmaz Piramit süngerlerle ilgili daha detaylı fiyat, bilgi ve resimler bulabilirsiniz.

piramit-sunger       

    Akustik Yanmaz Piramit Ses İzolasyonu Süngeri 40 MM Kalınlık 50 MM Kalınlık 70 MM Kalınlık Çeşitleri Stoklarımızda Mevcuttur.

yanmaz-piramit-sunger

Akustik Yanmaz Sünger Dayanıklığı :Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz.Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadırlar.

yanmaz piramit sünger

Ses Yalıtım Süngeri Kullanma Alanları :Akustik Piramit Sünger - AkustikSünger Fiyatları - Akustik Düzenleme Süngeri - Kompresör Kabin ses yalıtımı - jeneratör odası ses Yalıtım - Piramit Sünger - Müzik Odası Ses Yalıtımı -Yumurta Sünger Fiyatları - Konferans Salonu Ses İzolasyonu - Akustik Tavan Ses Yalıtım - Akustik Duvar Ses Yaltım - Akustik Kumaş Kaplı Panel - Tavan ses Yalıtım - Ses Yalıtım Süngeri - Makine Dairesi Ses Yalıtımı-ses yalıtım süngeri - ses yalıtım sünger çeşitleri - sünger çeşitleri - ucuz ses süngeri - ses yalitim malzemeleri - Yanmaz Sünger - Akustik Yanmaz Sünger - Yanmaz sünger fiyatları.

Akustik Yanmaz Ağır Kurşun Bariyerli Piramit Ses İzolasyonu Süngeri

Normal Akustik Ses Yalıtım Süngerlerine Ağır Kurşun Bariyerli Sünger eklenirse gerçekten çok güçlü ve etkili sonuçlar alınabilir akustik ses düzenlemenin yanı sıra güçlü bir ses yalıtımı ses emme sağlar.Alttaki resimde normal iki akustik süngerin arasındaki malzemedir.

 akustik piramit ses izolasyonu süngeri

 

ÖZELLİKLER

 • Ateşle temasında yanmaz ve damlacık oluşturmaz.
 • Rutubet ve nemden etkilenmez.
 • Küf ve leke tutmaz.
 • Farklı yoğunluklarda ve kalınlıklarda üretilmektedir.
 • Kendiliğinden yapışkanlı olarakta üretilmektedir.
 • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
 • Düz akustik sünger ve rebonded bondex süngerpan ile birlikte uygulanabilir.
 • Poliüretan ve melamin hammaddelerinden üretilir.
 • ISO kalite belgelsi bulunmaktadır.
 • Yanmazlık sertifikalı bir üründür.
 • Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
 • Ses iletkenlik 0,035 W / mK
 • Ses yutma katsayısı ? = 0,30 - 1,12

 

Akustik Piramit Sünger - Akustik Sünger Fiyatları - İstanbul - Akustik Düzenleme Süngeri - Kompresör ses yalıtımı - jeneratör ses Yalıtım -

Piramit Sünger - Müzik Odası Ses Yalıtımı -Yumurta Sünger Fiyatları - Konferans Salonu Ses İzolasyonu -  Tavan Ses Yalıtımi - Akustik -

Duvar Ses Yaltımı - Akustik Kumaş  Panel - Ses Yalıtım Süngeri -Akustik Piramit Sunger