Akustik Sünger Fiyatları

Ses yalıtımı sesin olumsuz etkilerini en azamiye indirgemek amacıyla yapılan yalıtım çeşididir. Sesin ortamdaki yayılmasını kontrol altına almak ses yalıtımındaki en önemli amaçtır. Ses bir ortamda yayılırken önüne bir engel çıktığı zaman, diğer fiziksel olaylar gibi davranır. Yani sesin bir bölümü çarparak geri yansır. Bir bölümü önünde bulunan engel tarafından yutulur. Bir kısmı da önünde bulunan engelin diğer tarafına geçer. Bu sebeple her malzemenin bir ses yutma potansiyeli vardır. Ses yalıtımı yapılırken bu ses yutma potansiyelleri en yüksek olan maddeler kullanılır.Ses Yalıtımını sağlamak içinde en çok akustik süngerlerakustik kumaşlar ve zemin ses yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır.Bizde Akustik sünger firması olarak hizmetinizdeyiz. İstanbuldaki şubelerimizle Akustik Ses Yalıtım firmaları arasında Tüm Türkiye'ye hatta Yurt Dışına hizmet vermekteyiz.

Akustik Sünger

Akustik sünger,ses yalıtımı ve ses izolasyonu alanında kullanılan köpükten üretilen özel süngerlerdir.Akustik süngerler yanmaz, koku yapmaz ve küflenmez özelliklerde üretilmişlerdir.Akustik süngerler ses yalıtımı ve ses izolasyonusağladıkları gibi iç akustik ses düzenlenmesini de sağlar.Bu nedenle müzik odaları,reji odaları, radyo-televizyon kanalları,stüdyolarda çok sık kullanılmaktadır. Bunun dışında evinizdede ses yalıtımı veya akustik ses düzenlemesi yapabilirsiniz.Ses Yalıtımı daha çok toplantı odaları, makine odaları,  jeneratör odaları, klima odaları, ofis odalarında kullanılmaktadır.Akustik süngerlerin ses emme düzeyi ve akustik düzeni sağlaması ürünün yoğunluğu ve kalınlığına bağlıdır fiyatlandırmasıda bu oranla sağlanır.

Basotect Melamin Süngerler

 Basotect Melaminngerlerin diğer normal akustik süngerlerden farkı antibakteriyeldir ve melamin köpüğnden üretilmesidir. Bu akustik sünger çeşidi yanmaya karşı daha dirençlidir.Genelde hastane gibi yerlerde kullanılmaktadır gri ve beyaz renk seçenekleri vardır. Yapısı Melamin köpüğüdür. Melamin reçineden üretilen, düşük yoğunlukta, sıcaklığa dayanıklı, aynı zamanda ses yutma kabiliyeti nedeniyle ses yalıtımında da kullanılabilen bir malzemedir. Ses yalıtım ve akustik düzenlemenin yanı sıra ısı yalıtımına da fayda sağlayar. Anlık 290°C uzun sürede 150°C'ye kadar ateşe dayanımlı, açık gri renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levhalardır.Aynı Akustik Süngerlerdeki gibi Piramit Yumurta Labirent ve Spesiyal tipinde Basotect Melamin süngerler mevcuttur.

 

melamin-akustik-ses-yalitim-kopugu-6 melamin-akustik-sunger

Basotect Melamin Sünger Fiyatları

 Echobone Bondex Süngerpan

Bondex Süngerler Ses İzolasyon ürünü Sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biri olan Bondex Süngerpan akustik düzenlemelerde kullanılır. 100 / 120 / 150 / 180 Desibel Degeri EN ISO standartlarına göre %60-90 değerleri arasında ses yalıtımı sağlar. Tüm ses yaltıım malzemeleri kendi normlarına göre değerlendirilir ve uygulanır.Gerçekten etkili bir ses izolasyonu için kullanılır ve ağır kurşun bariyerile birlikte kullanıldığında çok etkili bir ses yalıtımı ve ses yutumu sağlar.

 

bondex

Echobone Bondex Süngerpan Fiyatları

 

Kare Flexi ve Bass Trap Köşe Akustik Sünger

Gerçekten etkilidir. Malzeme, emme yüzeyi ve oyuk kalınlığı bilimsel bir kombinasyonu panelin soğurma performansı 1 yansımaların tedavisinde çok verimli olduğu anlamına gelir. Flexi Panel A50 , orta ve yüksek frekanslar için en iyi ses yalıtımına sahiptir.Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar.Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar.

Akustik Kare Flexi ve Bass Trap Sünger Fiyatları

kare ve basstrap sünger