Evlerde Sinema Odası | Evlerde Ses yalıtımı | Akustik Ses İzolasyonu

Evlerde Ses İzolasyonu | Ses Yalıtımlı Odalar | Evlerde Sinema Odaları Yapımı

 

Sizde evinizde konforu yaşamak istermisiniz. Size özel ses yalıtım akustik ses düzenleme ve ses izolasyonu çözümleri sunmaktayız. Evinizde ses yalıtımlı bir sinema odası yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Akustik sünger,kumaş,zemin malzemelerimizle hizmet vermekteyiz.Akustik malzeme çeşitlerimiz ve fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.Ses düzenleme ve ses yalıtımı yapmak gerçekten önemlidir bu rahata ulaşmak bir telefon kadar uzağınızda.Detaylı bilgi için ürünlerimizi inceleyebilir veya teknik ofisimize telefon açabilirsiniz.

akustik ses yalıtım ve ses izolasyonu

Neden Ses izolasyonu yaptırmalıyım ?

Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatınıda yakından etkilemektedir.Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız.

Evimde Ses Düzenleme ve Ses Yalıtımını Kendim Uygulayabilirmiyim ?

Evet ses yalıtım süngerleri uygulamaları kolay ürünlerdir. Kendinizde evinizde kendiniz süngerleri alıp uygulamasını yapabilirsiniz.Yüzeylerini sprey boya ile boyayabilirsiniz.

Akustik Sünger Çeşitleri Nelerdir ?

Akustik Süngerlerin özellikleri birden fazladır en önemlisi yanmaz koku yapmaz ve küflenmez özelliktedirler. Bunun dışında ses düzenleme ve ses emici özelliğe sahiptirler.Akustik sünger çeşitleri Akustik Piramit Sünger - Akustik Yumurta Sünger - Akustik Labirent Sünger - Akustik Spesyal Sünger ----- Basotect Melamin Yapılı süngerler --- Bondex süngerler ---- Basstrap köşe bass tuzağı süngerleri ve son olarak Akustik kare flexi süngerlerdir.

Akustik Sünger ve Akustik Sünger Fiyatları nelerdir ?

Akustik süngerler çeşitlerini, Diğer ses izolasyon malzemelerini ve özelliklerini detaylı olarak incelemek için BURAYA tıklayınız.Adreste detaylı sünger fiyatları ve özellikleri bulunmaktadır.Akustik Sünger fiyatları malzemenin yoğunluk ve kalınlığına göre değişmektedir.Akustik Süngerler ses emici ses soğurucu olarakta bilinirler.

ev sinema odası ses yalıtımı

evlerde sinema odası ses yalıtımı