Akustik Piramit Sünger Fiyatları

Piramit formlu köpükler gözenekleri açık, ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.Ses yutum, ses yaliiim malzemeleri özellikle iç mekanlarin akustik düzenlemeleri için kullanilir. Esnektir ve kolay uygulanabilir.Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilir. Türkiye'nin her yerine kargo ve nakliye gönderimi vardır. Stokta herzaman mevcut malzemeler bulunur.

akustik yanmaz piramit sünger

1. sınıf yanmaz malzemeden üretilir ve ses emiciliği özelliği vardır. Yüksek frekanstaki seslerin olduğu yerlerde tek başına kullanılmaz. Belli bir desibele kadar, örneğin konuşma sesi gibi sesleri önler. Akustik mekanlarda ses performansını arttırmak, sesin daha kaliteli gelmesini sağlamak ve ses problemlerini engellemek, piramit süngerin kullanım amaçlarıdır. Daha güçlü sesler engellenmek isteniyorsa epdm ağır bariyer ile birlikte uygulandığında yüksek performans gösterir. Yanmazdır ve yanmazlık sertifikalıdır. Genellikle müzik odaları, stüdyolar, pravo odaları vb. akustik mekanlarda kullanılır. Ses yalıtımını, ses emici özelliği sayesinde gerçekleştirir. Eko, yankılanma, gürültü gibi rahatsız edici etkenleri doğru uygulandığında kullanıldığı mekanda önler.

AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER FİYATLARI

Akustik sünger fiyatları malzemenin yoğunluk ve kalınlığına göre değişim gösterir.

 

AKUSTİK PİRAMİT SÜNGERİN KULLANIM ALANLARI 

Ofislerde,restorantlarda,ses kayıt stüdyolarında, discolarda,atış poliganlarında,tv. stüdyolarında,kontrol kulelerinde,havaalanlarında ve birçok mekanda ses yalıtımını sağlamak ve akustiği düzenlemek için kullanılır.

akustik yanmaz piramit sünger Piramit süngerler özellikle iç mekanların akustik düzenlemeleri için kullanılmaktadır. Ses kayıt stüdyolarında, açık ofislerde, yemekhanelerde ve diğer alanlarda kullanılması lüks değil bir ihtiyaç haline gelen piramit süngerler, firmamız tarafınca Avrupa standartlarına uygun ve sertifikalı olarak sizlere sunulmaktadır. Firmamız en kaliteli piramit sünger malzemelerini ve diğer ses yalıtım ürünlerini tercih ederken, en başarılı sonuçlar ile karşılaşmanız için uzman ekibimiz ile birlikte teknolojiyi de yakından takip ederek ar-ge çalışmalarını sürdürmektedir. akustik yanmaz piramit sünger