Reji Odası Ses Yalıtımı | Reji Kayıt Odası Ses İzolasyonu

Reji odası Ses Yalıtımı


Reji odaları televizyon stüdyolarının en önemli ünitelerinden birisidir.Burada çalışan operatörlere rahat bir çalışma ortamı gerekmektedir.Reji odalarında ses yalıtımı önemlidir çünkü burada yapılan işin ehemmiyeti büyüktür.Bizlerde ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında sizlere destek vermekteyiz.Tüm akustik sünger ve ses yalıtım malzemeleri ile yanınızdayız.

reji odası ses yalıtımı

 

Akustik Sünger Çeşitleri Nelerdir ?

Akustik Süngerlerin özellikleri birden fazladır en önemlisi yanmaz koku yapmaz ve küflenmez özelliktedirler. Bunun dışında ses düzenleme ve ses emici özelliğe sahiptirler.Akustik sünger çeşitleri Akustik Piramit Sünger - Akustik Yumurta Sünger - Akustik Labirent Sünger - Akustik Spesyal Sünger ----- Basotect Melamin Yapılı süngerler --- Bondex süngerler ---- Basstrap köşe bass tuzağı süngerleri ve son olarak Akustik kare flexi süngerlerdir.

reji odası ses yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımını Kendim Uygulayabilirmiyim ?

Evet ses yalıtım süngerleri uygulamaları kolay ürünlerdir. Kendinizde evinizde veya reji odalarınızda kendiniz süngerleri alıp uygulamasını yapabilirsiniz.Yüzeylerini sprey boya ile boyayabilirsiniz.

reji odası ses yalıtımı