YANMAZ AKUSTİK SES İZOLASYONU SÜNGER FİYATLARI

Ses izolasyonu ve akustik yalıtım sağlayan çeşitli ürün ve malzemelerin satışlarıyla birlikte uygulama hizmeti vermekteyiz.

 Neden Ses İzolasyonu Yaptırmalıyım ?

Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatınıda yakından etkilemektedir.Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız. Akustik sünger fiyatları güncel listesi.

Akustik yanmaz sünger tipleri şu şekildedir : Piramit - Labirent - Yumurta - Spesyal

akustik sünger

Bu 4 şekildeki süngerlerimiz yanmaz olup esnektirler akustik sünger fiyatları ses düzenleme ve ses yutma yoğunluk kalınlıklarına göre değişiklik göstermektedir. Bu süngerler kolayca uygulanabilir veya uygulamasını tarafımıza yaptırabilirsiniz.

bondex sünger

Diğer sünger çeşitleri : Bondex - BassTrap - Flexi (Kare) Süngerdir.

bondex süngerler ses yalıtımı alanında çok güçlü ve etkili süngerlerdir. Madde yoğunlukları yüksektir ses emme yutma oranında gayet başarılı bir üründür.

basstrap - köşe süngeri olarakta bilinir.

kare flexi sünger - adındanda anlaşılabileceği gibi üzerindeki gözenekleri kare şeklinde olan sünger çeştidir.

bass trap

Sünger Grubunun son ürünü Basotect Melamin süngerlerdir. Melamin süngerler düşük yoğunluk ile yüksek frekanslı sesleri yutarlar. Antibakteriyel ses yalıtım malzemesi olduğu gibi genellikle hastane okul gibi mekanlarda sıkılıkla düzenlenir. Akustik yalıtım sağlamak için kaliteli bir üründür. Yanmazdır ve eko, yankı gibi ses problemlerine kesin çözüm olacaktır.

melamin sünger

Bir diğer ses yalıtım ve ses izolasyonu malzemelerimiz : Akustik Kumaşlar ve Zemin Kauçuk ürünleridir.

TÜM SES İZOLASYONU VE AKUSTİK YALITIM MALZMELERİ SATIŞ VE UYGULAMALARIMIZ VARDIR. İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İSTENİLEN MİKTARDA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.