Sıkça Sorulan Sorular

  • Akustik sünger nasıl uygulanır ? 

Akustik süngerlerle uygulama yapmak için 2 yöntem kullanılır.

1. Akustik sünger yapıştırıcısı kullanmak : Süngerin uygulanacağı alan kuru ve temiz olmalıdır. Gerekli güvenlik ekipmanlı takılmalı (maske, uygun kıyafet, eldiven), yapıştırıcı taşmasın ve daha düzenli uygulansın diye lazer metre ile alan belirlenir. Akustik sünger yapıştırıcısını bir kaba dökerek veya teneke içinde rulo fırçaya yapıştırıcıyı sürüp ardından süngerin uygulanacağı alana uygulamalısınız. Ardından süngeri bölgeye hafif baskı uygulayarak montajı tamamlayabilirsiniz.

2. Kendinden yapışkanlı sünger kullanmak : Süngerin uygulanacağı alan kuru ve temiz olmalıdır. Arka yüzeyindeki çift taraflı bandın kağıdını çıkarıp gerekli alana uygulayabilirsiniz.

Süngerler esnek malzeme olduğu için fazla ve eksik kalan kısımlar için maket bıçağı ile kolaylıkla biçimlendirebilirsiniz.

  • Ödeme yöntemleriniz nelerdir ?

Havale, nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  • Keşif hizmetiniz ücretli mi ?

Keşiflerimiz ücretsizdir. Ancak keşif yapılmadan önce alanın görselini mail adresimizden veya whatsapp numaramızdan göndermeniz gerekmektedir.

  • Numune sipariş edebilir miyim ?

Evet numune gönderimi yapılmaktadır.

  • Numune kargo bedeli kime aittir ?

Numune gönderimlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

  • Numune için bir ücret talep ediliyor mu ?

Hayır herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

  • Malzemeyi depo teslim alabilir miyiz ?

Evet depo adresimizden bizim bilgimiz doğrultusunda alabilirsiniz.

“Sıkça Sorulan Sorular” için 2 yorum

  • Merhaba, 1 yıllık yeni binadan bir daire aldım. yaklaşık 10 gün oldu taşınalı. Alt kat ve üst kattan terlik , adım, konuşma sesleri geliyor. sadece kendi daireme müdahale edebileceğim bir durum var. ne alt kata ne üst kata müdahale edemem. kendi dairemde hem duvar hem zemin hem tavanda ses yalıtımı yaptırmak istiyorum. tabiki bir stüdyo sessizliği aramıyorum makul bir fiyatla daha sessiz bir ortam istiyorum. bunun için ücretsiz keşif yapıp fiyat teklifi sunabilir misiniz?
    iletişim no:0533.616.10.19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir