Kauçuk Şilte -  Levhalar,Şap ve Parke Altı Ses İzolasyonu Yalıtım Malzemeleri

 

Kauçuk katkılı mantar levhalar, granül mantarların kauçuk ile karıştırılması sonucu hazırlanan bloklarından dilimlenmesiyle istenilen kalınlıklarda elde edilmektedir. Kauçuk mantar levhalar ses  izolasyonunu kusursuza indirgemesi dolayısıyla inşaat alanında duvar, zemin ve çatılarda tercih edilmektedir. Ayrıca makine temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılmaktadır.

akustik ses izolasyonu malzemeleriparke zemin altı ses izolasyonu

 

Ses Yalıtım Malzemeleri : Kauçuk Mantar Levhası.


Hammaddesi Mantar Meşesi ağacının kabuğu olan granül mantardan işlenerek elde edilen blok ve silindirlerden dilimlemek ve soyulmak suretiyle istenilen kalınlıklarda mantar şilte, mantar levha, mantar levhalar ve mantar rulo'lar elde edilir. Mantar şilte, Mantar levhalar ve mantar rulolar ses yalıtım, vibrasyon ve titreşim amaçlı oup genişkullanım alanlarına sahip malzemelerdir. Mantar şilteler ayrıca zemin altı, parke altı, şap altı uygulamalarında ses, ısı ve darbe emici özelliği sayesinde mükemmel bir yalıtım sağlar.

ses yalıtım kauçuk mantar levhası                            parke altı ses izolasyonu

DARBE EMICI MANTAR KAUÇUK LEVHA

Karo Kauçuklar esnek ve darbe emici özeliğe sahiptir ayrıca hijyenik bir üründür. Bu sebeple birçok zemin uygulamasında tercih edilmektedir. Suyla temizliği yapılabilmektedir.

Kullanım Alanları;
-Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Alanları
-Bisiklet ve Yürüyüş Parkurları
-Otopark ve Garaj Girişleri
-Atış Poligonları
-Okul Bahçeleri

darbe emici mantar kauçuk levha                                   darbe emici mantar kauçuk levha

VIBRASYON KESICI KAUÇUK

İnşaat sektöründe beton zemin şap altı uygulamaları, makine altı titreşim kesici uygulamalar, kat arası ses ve ısı yalıtımı, parke altı ses yalıtımı, jeneratör-kompresör ve mekanik daire ses ve vibrasyon önleyici uygulamalar.

vibrasyon kesici kauçukvibrasyon kesici kauçuk