Akustik baffle, özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar. Ses emici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerin de sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.

Akustik Baffle

Baffle tavan panelleri akustik ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme panelleridir. Ortamdaki yankılanma, eko, ses karmaşasını çözmek için birebir şık ses yalıtım ürünleridir.
2 ve 4cm kalınlıklarında üretilen akustik baffler istenilen ölçülerde üretilebilir. Akustik kumaş kaplı baffle haricinde celenit ve basotect süngerlerinde baffle modelini tercih edebilirsiniz.

AKUSTİK TAVAN BAFFLE

Projesine bağlı olarak uygulanacak değişik model duvar panelleri ile farklı akustik performanslar sağlanabilir. Ses yankılanmasının sorun olduğu bir çok alanda kullanılabilir. Dekoratif görünümlü olup istediğiniz renk ve formatta imal edilebilir.

KULLANIM ALANLARI

Toplantı salonları – Yemekhaneler – Konferans salonları – Derslikler – Anfiler – Fuar alanları – Spor merkezleri – Açık ofisler – Müzik odaları – Çağrı merkezleri vb.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.