Akustik Ses Yalıtımı sağlayan halılar, mutlaka zeminlerde kullanılan kaymayı engelleyen titreşimli sesleri kesen izolasyon malzemesidir.

Akustik halı zemin kaplama malzemeleri arasında son birkaç yıldır yer alan karo halılar estetiğe önem verilen, akustik performansın ve statik enerji dayanımının yüksek olması istenilen ticari mekanlar için ideal bir çözümdür. Yükseltilmiş döşeme üstünde olduğu kadar, betonarme döşeme üzerinde de rahatlıkla uygulanabilen akustik halılar, yüksek iplik ve taban kalitesinin yanında, gerektiğinde istenilen kısımların sökülüp değiştirilmesi, zeminde farklı renkler kullanılarak istenen desenlerin oluşturulabilmesi gibi avantajlardan dolayı tercih edilmektedir.

akustik halı

Kullanıldığı zeminde kaymayı engeller, ses emiciliği ile ses yalıtımı sağlar. Çok güçlüdür aşınmaz ve yüksek performans sağlar. Leke tutmaz, sabit boyuttadır, kırılmaz ve çekmez. Tabanda meydana gelen titreşimleri engeller. Titreşim yüzünden çıkan sesleri önler. Ofis, ev, okul, iş yerleri, hastaneler gibi bir çok alanda kullanılır.

Suyu emmez: Leke tutmaya dayanıklı, koku, nem ve rutubet yapmaz,
Endüstriyel temizlik malzemelerine dayanıklı,
Yangın standartlarına uygun,
ISO 9002, 14001 sertifikalarına sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.