Yanmaz Akustik Special Sünger yanmaya karşı yüksek direnç sağlar. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir.

Akustik Ses Yalıtımı ve izolasyonu evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odaları vb. gibi kullanım alanı çok geniştir. Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya bizim tarafımızdan ses yalıtım, izolasyon uygulaması yaptırabilirsiniz.

Yanmaz Akustik Special Sünger

Akustik ses sorunları ve ses bozukluklarını çözmek için kullanılan bir süngerdir. Ses yalıtımı ses emiciliği ile sağlar. Fiyatı uygundur, yanmazlık özelliği vardır. Eko, yankı gibi ses problemlerini ortadan kaldırır ve akustik düzenleme sağlar.

Yanmaz Special Sünger

Alev almaz, yanmaz, damlacık oluşturmaz.
Küflenmez, nemden etkilenmez.
Uygulaması kolaydır ve esnektir.
Farklı formlarda ve kalınlıklarda üretilir.
40 mm 50 mm kalınlıkları mevcuttur.
Renk seçeneği melamin köpük gri ve beyaz renkleri mevcuttur.
Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri vardır.

Bariyerli Special Sünger

Normal Akustik Ses Yalıtım Süngerlerine ağır ses bariyer lamine edildiğinde ses izolasyon uygulamaları için en ideal ürün haline gelmektedir. Eğer disco gibi akustik ama yüksek ses kapasitesine sahip bir alanda işlem yapılmak isteniyorsa bu ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca mekanik ortamlarda ısıya dayanıklılığından dolayı tercih edilir. Malzeme ağır olduğu için düşme yapmaması için mantolama işlemi ile desteklenmesi gerekmektedir.

Bir yanıt yazın