Akustik Sünger ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamasının yapılması istenen yerlerde kolay şekillendirebilme ve esnekliği sayesinde özel uygulama yöntemlerine sahiptir.Üst seviyede ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar. Ses emici sünger olarak da bilinirler. Yanmaz Akustik Sünger; özel olarak imal edilip yanmaya karşı yüksek direnç sağlar. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir.

Akustik Sünger Ses Yalıtımı

Ses Yalıtımı ve akustik ses izolasyonu yapılması gereken alanlarda kolay şekillendirebilme ve esnekliği sayesinde özel uygulama yöntemleri sağlar. Kendinden yapışkanlı akustik sünger kullanabilir veya sünger yapıştırıcısı ile uygulamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl mı ? Öncelikle sıvı sünger yapıştırıcısını bir kovaya aktarıyoruz ve rulomuzu yapıştırıcıya sürüyoruz.
Daha sonra süngerin uygulanacağı alana sürerek beklemeden elimizden bulunan akustik süngeri yapıştırıcı sürdüğümüz bölgeye uyguluyoruz. Yapıştırıcı özel bir ürün olduğu için hem çabuk hemde uzun ömürlü bir uygulama sağlar.

AKUSTİK SES İZOLASYONU – SES İZOLASYON SÜNGERİ – AKUSTİK İZOLASYON – SES YALITIM SÜNGERİ – AKUSTİK SES YALITIM SÜNGERİ – SES YALITIMI – SES İZOLASYONU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.