Akustik yumurta sünger ses yalıtım malzemelerinden akustik süngerler arasında ses ve yankı yutucu özellikle deseni itibariyle akustik ses yalıtımı uygulamalarında mekan içinde estetik bir görünüm elde etmenizi sağlayabilecek akustik kaplama ürünüdür. Yanmaz yumurta viyol sünger fiyatları alanın metrajına, ürünün kalınlığına, ebadına, rengine ve yoğunluğuna göre değiştiğinden dolayı projeniz için özel fiyatlandırma yapabilmek adına mail adresimizden bizlere ulaşmanız gerekmektedir.

Akustik Yumurta Sünger

Ebat : 100cm x 100cm (1 metreye 1 metre)
Kalınlık : 2cm, 3cm, 4cm ve 5cm
Renk : Yanmaz yumurta sünger siyah renkte, yanan akustik viyol sünger ise antrasit renktedir. Farklı renklerde istendiğinde yüzeyi flok kaplama yapılarak renkli akustik yumurta sünger üretmekteyiz.
Uygulama : Kendinden yapışkanlı modeli mevcut olduğu için uygulama kolaylığı sağlar. Malzeme esnek olduğu için uygulaması kolay yapılabilir ve maket bıçağı ile kolaylıkla şekillendirebilirsiniz.

Yanmaz Yumurta Viyol Sünger

Akustik yumurta süngerin kesim kısımlarının net gelip gelmeme durumu olduğundan dolayı kenarları pahlı tercih etmeniz uygulamada daha fazla kolaylık sağlar. Akustik süngerler yoğunluğu düşük olduğundan akustik ortamlarda sadece yankının engellenmesi için tercih edilmesi gerekir. Ses izolasyonu yapılması gereken alanlarda bondex sünger – süngerpan veya ağır ses bariyeri ile birlikte kullanılır. Bunun amacı ses geçişlerini daha fazla engellemek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.