Akustik yüzer tavan panelleri ortamdaki akustiği düzenleyebilen yani, eko, yankı, uğultu gibi ses bozukluklarını istenmeyen sesleri düzenlemede kullanılırlar. Şık görünümü sayesinde ortama dekor açısından farklı bir hava katmakla beraber ses problemlerini de giderecek bir üründür. Yüzeyinde kullanılan akustik kumaş sayesinde mekan içinde şık estetik bir görünüm elde edilir. İçinde bulunan cam yünü ve yüzeyinde kullanılmış olan özel ses emici akustik kumaşla kullanıldığı akustik ortamda akustik ses yalıtımı sağlayabilirsiniz.

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Ana Malzemesi 95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha olup kenar detayı boya ile güçlendirilmiştir. İstenilen ebatlarda üretilebilir. 40 mm kalınlığa sahiptir. Özel askı aparatları ile tavana serbest asılır.

Yüzer tavan paneller ses yalıtımı sağlayan akustik yalıtıma ve ses düzenlemelerine katkıda bulunan dekoratif ses yalıtım ürünüdür. Yüzer tavan panellerini bizden satın alabilir montaj ve uygulamasını tarafımıza yaptırabilirsiniz. Yüzer tavan panellerini tarafımıza sipariş ettikten sonra tecrübeli teknik ekibimiz işlemi tamamlamak için onayladığınız takdirde en kısa sürede uygulama için adresinizde olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.