Basotect melamin sünger melamin reçineden üretilen, düşük yoğunlukta, sıcaklığa dayanıklı, aynı zamanda ses yutma kabiliyeti nedeniyle ses yalıtımında da kullanılabilen bir malzemedir. Ses yalıtım ve akustik düzenlemenin yanı sıra ısı yalıtımına da fayda sağlar. Anlık 290°C uzun sürede 150°C’ye kadar ateşe dayanımlı, açık gri renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levhalardır.

Basotect Melamin Sünger Fiyatları

Ham maddesi melamindir. Yoğunluğu düşüktür, ses yutumu yüksek olan akustik köpüktür. Piramit, labirent, spesiyal piramit, yumurta, düz , beyaz ve gri seçenekleri vardır. Melamin ses yutma özelliği olan, yanmaz, yoğunluğu düşük, reçinden üretilen ses yalıtım malzemesidir.

Uygulaması için sıvı sünger yapıştırıcısı veya çift tarafı yapışkanlı bant kullanabilirsiniz. Yapıştırıcıyı süngerin uygulanması gereken alana sürdükten sonra malzemeyi yapıştırabilirsiniz. Bant uygulamasını isterseniz bandı duvara yapıştırıp daha sonrasında süngeri yapıştırıp veya süngere lamine edip sonra bandın kağıdını ayırıp uygulayabilirsiniz. Tüm bunların haricinde bizlerden kendinden yapışkanlı temin edip uygulamayı kolaylık yapabilirsiniz.

Basotect Melamin Sünger Teknik Özellikleri

Beyaz, açık gri ve koyu gri renklerde üretilir.
50cm x 125cm ebatlarındadır.
Piramit, yumurta, special, labirent ve düz yüzey formuna sahip.
18 kg/m3 ağırlığındadır.
Antibakteriyel.
Yanmazlık var hiçbir şekilde alev almaz.
Kendinden yapışkanlı üretilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.