Blog

Ortak Duvar Ses Yalıtımı

Duvar Ses Yalıtımı

Ortak duvar ses yalıtımı ile yan daireden gelen seslere son verebilirsiniz. Gerek sizden dışarıya giden gerekse dışarıdan içeriye gelen seslerde en etkili çözüm izolasyondur.

Akustik Sünger Sertifikaları

Akustik sünger sertifikaları yapmış olduğumuz akustik ses izolasyon uygulamalarında kullandığımız malzemelerin güvenilir olduğunun göstergesidir.

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Yanmaz akustik ses yalıtım süngerleri oluşan yankı ve gürültüyü yüksek oranda engelleyen ısıya dayanıklı uzun ömürlü kullanıma sahip ses izolasyon malzemesidir.

Masa Seperatörü

Masa seperatörü, çağrı merkezi ve ofis ses yalıtımı uygulamalarında masalar arasında bölücülüğe sahip olan akustik ses yalıtım malzemesidir.

Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger bir diğer adıyla viyol köpük görüntü ve performans bakımından kaliteli ses izolasyon malzemesidir. Akustik ses yalıtım uygulamalarında sıklıkla tercih edilir.

Akustik Spesiyal Sünger

Akustik special sünger yanmaz, renkli, bariyerli veya yanıcı olarak farklı modelde üretilip tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılan ses izolasyon süngeridir.

Akustik Labirent Sünger

Akustik labirent sünger mekanik mahallerde daha çok olmak üzere ses izolasyonu ve yalıtım uygulamalarında ses dengesini sağlamak ve bariyerli sünger ile ses geçişlerini engellemek için kullanılmalıdır.

Akustik Bondex Sünger

Akustik bondex sünger ses izolasyonu yapılan alanlarda malzemenin darbeye dayanıklı olmasından faydalanmak için açıkta kullanılmak istendiğinde yüzeyi boyanarak kullanılabilir.

Akustik Kare Flexi Sünger

Akustik kare flexi sünger bir diğer adıyla vicoustic panel stüdyoların vazgeçilmez ses yutucu ürünleri arasında yer alabilen son derece dekoratif malzemelerdir.

Akustik Bass Trap Sünger

Akustik bass trap sünger kullanmak için stüdyo, televizyon radyo kanalları, reji odası, sinema salonu, ses kayıt odası gibi akustik ortamlarda tercih edilebilir.