Dj kabinlerde’de ses yalıtımı akustik ses düzenleme sağlamak için akustik yanmaz süngerler kullanılabilir. Akustik sünger malzemelerimizle hizmet vermekteyiz. Akustik malzeme çeşitlerimiz ve fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Ses düzenleme ve ses yalıtımı yapmak gerçekten önemlidir bu rahata ulaşmak bir telefon kadar uzağınızda. Detaylı bilgi için ürünlerimizi inceleyebilir veya teknik ofisimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Neden Ses izolasyonu yaptırmalıyım ?

Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatını da yakından etkilemektedir.Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız. Akustik ses izolasyonu sadece ses yalıtımı yapmakla kalmaz özellikle akustik ve müzikli ortamlarda akustik ses düzenlemesi sesin çıkma dağılma ve yayılma kalitesi ile ilgili olumlu etki sağlamaktadır.Bu yüzden ses izolasyonu yaptırmanızda fayda vardır.

Ses izolasyonu malzemelerini kendim uygulayabilir miyim ?

Evet ses yalıtım süngerleri uygulamaları kolay ürünlerdir. Kendinizde evinizde kendiniz süngerleri alıp uygulamasını yapabilirsiniz. Daha farklı renklerle farklı tasarımlar için yüzeylerini sprey boya ile boyayabilirsiniz.