Ortak Duvar Ses Yalıtımı

Ortak duvar ses yalıtımı ile yan daireden gelen seslere son verebilirsiniz. Gerek sizden dışarıya giden gerekse dışarıdan içeriye gelen seslerde en etkili çözüm izolasyondur. Hazır binalarda kırma dökme işlemi yaşanmadan duvar üzerine farklı ses kesici malzemeler ile istenilen sonuç elde edilebilir.

Ortak Duvar Ses Yalıtımı

Hazır binalarda yaşanan ses problemleri inşaat sırasında ses yalıtımına dair bir malzeme kullanılmamasıdır. Bundan dolayı komşularınızla aranızda ses geçişleri meydana gelir. Hatta sadece komşu değil farklı bir alandan da gelen sesler sizi her gün rahatsız edecektir. Bu rahatsızlığa son vermek adına yalıtımlı binaları tercih etmelisiniz. Bu durum mümkün değilse oturduğunuz binaya sonradan ses yalıtımı yapılır. Peki nasıl ? Ses yalıtımında en önemli kural hava boşluğu bırakmaktır. Hava boşluksuz uygulamayla boşluklu uygulama arasında yaklaşık 15 dB ses farkı yaşanabilir.

Duvar Ses Yalıtımı Nerede Yapılır ?

Ses yalıtımı her alanda yapılabilen uygulamalardır. Sinema odasında, evlerde, okullarda, hastanelerde, mekanik dairelerde, asansör dairesinde, stüdyo odasında, ofislerde, toplantı salonlarında kısacası aklınıza gelebilecek her bölgede ses geçişi engellenebilir. Çoğunlukla bize gelen şikayetler ya mekanik cihazların gürültüsü yada komşudan gelen seslerdir. Müşterilerimize istedikleri ses kesim oranını en iyi şekilde sağlamaktayız. Senelerdir bu sektörün içinde olan bir firma olarak sizlere en iyi desteği sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.