Vizyonumuz & Kalite Politikamız

Öncelikli olarak hedefimiz, paydaşlarımız olarak nitelendirdiğimiz, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın değerlerine değer katmaktır.

Bunun için Akustik Mimarlık, Toplam Kalite anlayışını bir yaşam felsefesi olarak benimsemiştir. Sürekli iyileştirme, ürün kalitemizin, hizmet kalitemizin, sektörel ilişkilerimizin, rekabet edebilirlik ve karlılığımızın anahtarıdır. Müşteri istekleri faaliyetlerimizi yönlendiren, daha kaliteli ürün ve hizmet vermemizi sağlayan bir kaynaktır. Üst yönetimin sürekli ve kararlı desteği ile birlikte tüm çalışanlarımızın kalite üzerindeki sorumluluğu ortaktır.

Misyonumuz Akustik Mimarlık olarak dürüstlük, liderlik ve kusursuzluk ilkelerimize bağlı kalarak ulusal ve uluslar arası müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlama noktasında, teknolojik altyapısı ile genç, dinamik ve güven veren çalışanlarımızla sektörde yeniliklere öncülük ederek müşterilerimizin ilk tercihi olmak Vizyonumuz Üretmek, üretirken tüm ahlaki değerlere sahip çıkmak, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve sektörümüzün daha ileri seviyelere ulaşabilmesi için yorulmadan daha çok çalışmak.

İlkelerimiz Müşteri odaklılık Çalışanların katılımı Sürekli iyileştirme Karar vermede gerçekçi yaklaşım Karşılıklı faydaya dayalı tedarikçi ilişkileri Dürüstlük, liderlik ve kusursuzluk Çevre Politikamız Üretimimizi doğal dengeyi bozmayacak şekilde çevre ile uyum içresinde gerçekleştirebilmek için; Çevre ile ilgili kanun ve yönetmeliklere uyuyoruz.

Çevre konusunda tüm çalışanlarımızı bilinçlendirmek ve bireysel sorumluluk kazandırmak için faaliyetlerde bulunuyor,süreçlerimizde kaynak tüketimi ve kirlilik risklerini azaltacak optimizasyonu sağlıyoruz. Üretim esnasında oluşması muhtemel kirleticilerin kaynağının tespiti ve önlenmesi, azaltılması, toplanması, taşınması ve geri kazanım/bertaraf işlemlerini yasalara uygun olarak sistemli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kıt kaynakların kullanımında tasarruf sağalmak için iyileştirme projeleri üretiyor,yeni yatırımların seçiminde çevre etkilerini bir seçim kriteri olarak değerlendiriyoruz. Amacımız; çevresel etkileri an aza indirmek için gerekli önlemleri almak ve çevreye zarar vermeden üretim yapmaktır. Mühendislik ve Test Hizmetleri Akustik Mimarlık olarak müşteri isteklerine uygun, sorunsuz, zamanında ve sürekli ürün üretme gayreti içerisindeyiz. Üretimin vazgeçilmez unsuru olan kaliteli ürün üretimini sürekli kılmak amacıyla kurulmuş olan laboratuvarımızda gereksinim dahilindeki tüm testleri yapabilmekteyiz.

Üretim sürecinin başlaması ile sevk aşamasına kadar geçen tüm operasyonlarda ürün giriş kontrol, proses kontrol, ara kontrol, final kontrol amaçlı olarak gerekli tüm testleri yapabilmekteyiz. Yoğunluk Sertlik Çekme-uzama-kopma Basınca karşı direnç Sıcaklık ve yanma dayanımı Yaşlanma Su emme Yapışma direnç testleri Başarı ile yapılmakta ve raporlanmaktadır.

Bir yanıt yazın