Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüksek ses yutum katsayısına sahip akustik sünger grubundadır. 100cm x 100cm plakalar halinde üretilen bu ürünün yüzeyine istenilen renk flok kaplama yapılabilir.

Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger

Beyaz ve gri sünger tercih etmek isterseniz bu malzemeler sizin için en ideali olacaktır. Malzemenin yapısı ve ses yutum özelliği diğer ses yalıtım süngerlerine oranla daha yüksektir.

Kumaş Kaplı Akustik Panel

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Yüzeyinde akustik kumaş ve iç malzeme olarak cam yünü kullanılan bu malzeme istenilen ebat ve modelde üretilerek akustik ses yalıtım özelliğinin yanında daha profesyonel bir ortam elde etmenize olanak sağlar.

Celenit Heraklite Ahşap Yünü Levha

Heraklite Ahşap Yünü

Çimento katkılı ahşap yününün sağlamış olduğu akustik özelliğiyle beraber darbeye karşı son derece dayanıklı tavan ve duvar kaplama malzemesi.

Bariyerli Akustik Bondex Sünger

Akustik Bondex Sünger

Akustik bondex sünger ses izolasyonu ile birlikte mekana uygun dekoru sağlayabilmek için yüzeye akustik sünger lamine edilmiş akustik kaplama malzemeleridir.

Bariyerli Akustik Bondex Sünger

Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli bondex sünger inşaat mühendislerinin ve mimarların projelerinde sıklıkla kullandığı yüksek ses kesim gücüne sahip ses yalıtım malzemesidir.

Bariyerli Yanmaz Akustik Sünger Fiyatları

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli akustik sünger, duvar ve tavan olmak üzere akustik ses izolasyonu uygulamalarında kullanılan akustik ses yalıtım malzemesidir.

Rebonded Bondex Sünger

Süngerpan

Süngerpan ortak duvar, katlar arası ses izolasyonu uygulamalarında ciddi oranda performans sağlayan mimar ve mühendislerin tercihi olan ses yalıtım süngeridir.

Ağır Ses Bariyeri Epdm Pvc Bariyer

Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

Ağır ses yalıtım bariyeri, ses izolasyon süngeri arasında veya tavan, ortak duvar, ses geçirmez kapı, kabin ve zemin gibi pek çok alanda kullanılan malzemedir.

Mantarlı Kauçuk Levha

Mantarlı Kauçuk Levha

Mantarlı kauçuk levha, zemin parke altı ses yalıtımı uygulamalarında darbe ve titreşim emici görevi gören yumurta profilli ses izolasyon malzemesidir.