Masa seperatörü iki masa arasına konarak ses karmaşasını ve ses geçişini önler. İş yerleri ve ofislerde, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmak için kullanılır. Kullanıldığı ortamda şık durur, görsellik katar ve psikolojik anlamda rahatlık sağlar. Renk seçeneği sunulur ve istenildiği şekilde ayarlanabilir. Özellikle çoklu ofis yerleşimlerinde ve çağrı merkezlerinde son derece başarılı sonuçlar veren modüler seperatörler,farklılaşan ofis ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan en kapsamlı yerleşim ve dekorasyon çözümlerinden birini oluşturur.

Masa Seperatörü

Minimalizmin gözü yormayan yumuşak hatlarıyla çalışma hayatını karmaşık gereçlerini başarıyla sadeleştiren modüler seperatörler, ayrıntılara önem veren bir tasarımla kompakt çalışma birimleri hazırlar. Zengin aksesuar sistemleri, gizlenmiş elektrik kanal priz sistemi ve ayaksız taşıyıcı gövdesiyle çalışanların bir arada iken bile rahatlıkla kendi görevine yoğunlaşmasına imkan tanır.

Çağrı Merkezi Masası | Çağrı Merkezleri Masalar Arası Ses Yalıtımı Ve Akustik Bölücü Paneller  Masa Seperatör / Seperasyon Sistemleri Çağrı Merkezleri – Call Center – Masa Seperatör Sistemleri – Akustik Seperatör

Özellikle dar alanlar için ideal bir çözümler bütünü oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarından birini sunar.Ufak mekanların sıkıcılığından arındıran bu sistem sayesinde ferah çalışma alanları hayat bulur.Hem karşılıklı hem de yan yana duran masalara uygulanabilen seperasyon sisteminde kablolar,telefon bağlantı aparatları ve prizler başarıyla gizlenerek görüntü kirliliği engellenir.

Masa Seperatörü Teknik Bilgileri

Kalınlık : 2 ve 4 cm
Boyut : İstenilen ebatlarda üretilebilir.
Ana Malzeme : 9 Kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha
Renk : Kumaş kartelasındaki renk seçeneklerinde yapılabilir.
Kenar Detayı : Özel üretim, dekoratif alüminyum profil ile çerçevelendirilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.