Bariyerli Akustik Bondex Sünger

Akustik Bondex Sünger

Akustik bondex sünger ses izolasyonu ile birlikte mekana uygun dekoru sağlayabilmek için yüzeye akustik sünger lamine edilmiş akustik kaplama malzemeleridir.

Bariyerli Akustik Bondex Sünger

Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli bondex sünger inşaat mühendislerinin ve mimarların projelerinde sıklıkla kullandığı yüksek ses kesim gücüne sahip ses yalıtım malzemesidir.

Bariyerli Yanmaz Akustik Sünger Fiyatları

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli akustik sünger, duvar ve tavan olmak üzere akustik ses izolasyonu uygulamalarında kullanılan akustik ses yalıtım malzemesidir.

Rebonded Bondex Sünger

Süngerpan

Süngerpan ortak duvar, katlar arası ses izolasyonu uygulamalarında ciddi oranda performans sağlayan mimar ve mühendislerin tercihi olan ses yalıtım süngeridir.

Ağır Ses Bariyeri Epdm Pvc Bariyer

Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

Ağır ses yalıtım bariyeri, ses izolasyon süngeri arasında veya tavan, ortak duvar, ses geçirmez kapı, kabin ve zemin gibi pek çok alanda kullanılan malzemedir.

Mantarlı Kauçuk Levha

Mantarlı Kauçuk Levha

Mantarlı kauçuk levha, zemin parke altı ses yalıtımı uygulamalarında darbe ve titreşim emici görevi gören yumurta profilli ses izolasyon malzemesidir.

Kendinden Yapışkanlı Ses Yalıtım Süngeri

Kendinden Yapışkanlı Ses Yalıtım Süngeri

Kendinden yapışkanlı ses yalıtım süngeri malzemenin uygulamasını kolaylaştıracak ürünlerdir. Akustik ses izolasyonu uygulamasında kullanılan birçok malzemenin kendinden yapışkanlı modelini bulabilirsiniz.

Firexpan Kauçuk Sünger

Kauçuk Sünger

Kauçuk sünger, firexpan elastomerik ses izolasyon köpüğü yanmaz akustik rulo ses yalıtım süngerleri tavan duvar ve havalandırma akustiğinde kullanılır.