Tekno touch renkli kadife kaplı süngerler akustik ses yalıtım uygulamalarında sıkça kullanmış olduğumuz özel üretimi olan süngerlerimizdir. Kenar kısımları pahlı ve pahsız olarak üretilebilir. Kalınlıkları 2 ve 4cm standart olmak üzere farklı kalınlıklarda yüksek metrajlar için üretim sağlanabilir. Yüzeyinde kullanmış olduğumuz flok dokusu dökme yapmaz malzemedir. Özel flok makinelerimizle kuruma süresi dahilinde belirli süre içinde teslim edilir hale gelmektedir. Flok kartelasında bulunan renklerden istenilen renkler seçilerek bize bildirilmelidir.

Tekno touch süngerler duvarda yapıştırma, tavanda ister yapıştırma isterseniz aparatla kullanabileceğiniz malzemelerdir. Basotect ve poliüretan köpük üzerine flok kaplanarak elde edilebilir. Basotect hassasiyeti yüksek malzeme olduğu için temas etmemek daha uygun olacaktır.

Silindir, daire, üçgen, altıgen, beşgen, kare, dikdörtgen ve daha birçok şekilde üretilmesi mümkün olan bu akustik süngerlerin kendinden yapışkanlı modelleri sayesinde sizlerde uygulamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapmanız gereken süngerin uygulanması gereken noktayı temiz ve kuru tutup yapışkan kağıdını süngerden ayırıp bölgeye hafif dokunuşlarla uygulamak.

Eğer yapıştırıcı kullanmak isterseniz sıvı solid sünger yapıştırıcısını rulo fırça ile alana sürüp ardından süngeri uygulayabilirsiniz. Tavanda aparatla kullanmak isterseniz matkap ile gereken noktalarda delik açıp aparatları yerleştirip sünger ile birleştirmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.