Jeneratör odası ses yalıtımı uygulamalarında kabinli imalat yapan jeneratör ve kompresör sanayi kuruluşlarının üretim hatlarına ses yalıtımı amaçlı ürünler tedarik etmekteyiz.  Dalgakıran Kompresör, Ekomak Kompresör çözüm ortağı olduğumuz ve ürün verdiğimiz müşterilerimizden bazılarıdır.
İnşaat, Marin, Sanayi Makineleri sektörlerinin ses yalıtımı gerektiren projelerinde çözüme dönük farklı kesitler önermekte ve uygulamaktayız. Bunun yanında özellikle akustik düzenleme gerektirecek projelerde de sistem ve ürün önerilerimiz olmaktadır.

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Jeneratörlerde ses izolasyonu sağlamak için yüksek performanslı ses izolasyon ve yalıtım malzemelerimiz bulunmaktadır. Kendi üretimimiz olan ağır bariyerli süngerler, yanmaz akustik süngerler, bariyerli akustik sünger, süngerpan, bariyerli bondex, bariyerli süngerpan gibi bir çok ses yalıtım ürünlerini uygulamalarımızda kullanmaktayız. Akustik menfez sistemleri de jeneratör ses izolasyonunda kullandığımız diğer yöntemlerdendir. Açık alanda kullanılan jeneratörlere özel ses geçirmez akustik kabin üretmekteyiz. Bu sayede sadece daire içinde değil açık alanda bulunan mekanik araçlardan çıkan gürültünün de önüne geçmekteyiz.